Content of your website.

Noteikumi 

Latvijas Republikas  normatīvie akti  nosaka – interneta veikala īpašniekam ir jāatrunā preču iegādes un atgriešanas noteikumi, kā arī atteikuma tiesības. Šādu atrunu sauc par distances līgumu. 

Distances līgums

Šajā interneta veikalā piedāvāto preču pārdevējs SIA "BOROFFISH", reģ.Nr.42103065234, Juridiska adrese: Graudu iela 43-10, Liepāja, LV-3401, Faktiska adrese: Roņu iela 8, Liepāja, LV-3401 no vienas puses, turpmāk saukts Pārdevējs, un persona FIZISKA vai JURIDISKA, kas veic pasūtījumu, turpmāk saukta Pircējs, no otras puses, noslēdz šādu Līgumu:

Pārdevējs apņemas pārdot un piegādāt Pircējam preces, atbilstoši Pircēja pasūtījumam.

Pasūtīšanas, piegādes un samaksas kārtība

LIEPĀJAS PILSĒTĀS IETVAROS: Pircējs veic preču pasūtīšanu caur www.boroffish.eu mājas lapu, norādot iegādājamo preču veidu un daudzumu. Pircējam ir iespēja veikt apmaksu par preci, lietojot interneta veiklā iestrādātos maksājuma rīkus. Pārdevējs nodrošina preču piegādi līdz plkst. 19:00 pa Liepājas pilsētu no Tr. līdz Sv. veicot Pasūtījumu no plkst. 11:00 līdz 18:30 tekošas dienas laikā, kopš ir saņemta apmaksa par preci, piegādes laiku saskaņojot ar Pircēju. 

LATVIJAS IETVAROS: Pircējs veic preču pasūtīšanu caur www.boroffish.eu mājas lapu, IZŅEMOT ! sadaļas ZIVJU ĒDIENS uz ZIVJU PLATES, norādot iegādājamo preču veidu un daudzumu. Pircējam ir iespēja veikt apmaksu par preci, lietojot interneta veiklā iestrādātos maksājuma rīkus. Pārdevējs nodrošina preču piegādi caur Omniva pakomātiem, Pircējam veicot Pasūtījumu no Pr. līdz Pk. līdz plkst. 15:30  tekošas dienas laikā, kopš ir saņemta apmaksa par preci, ar piegādi Pircēja noradītā Ominvas Pakomatā nākamajā dienā, izņemot svētdienās, un sūtījumu saņemšanas laiku 24 stundas diennaktī. 

Atteikuma tiesības

Pircējam ir tiesības atteikties no preces 14 kalendāro dienu laikā no Preces saņemšanas brīža, nosūtot Pārdevējam par to atteikuma vēstuli. Atteikuma vēstules veidlapu Pārdevējs nosūtā Pircējam pa e-pastu pēc Pircēja pieprasījuma.

Pircēja pienākums ir 7 dienu laikā pēc atteikuma vēstules nosūtīšanas atdot preci Pārdevējam. Visus izdevumus, kas radīsies saistībā ar preces nosūtīšanu atpakaļ Pārdevējam, sedz Pircējs.

Pircējs nevar izmantot atteikuma tiesības, ja:

  • pasūtītās preces pēc to rakstura nevar atdot atpakaļ, vai tās ātri bojājas vai ir ātri izlietojamas;
  • pasūtītās preces ir izgatavotas tieši Pircējam pēc individuāla pasūtījuma;
  • pircējs ir atvēris audioierakstu vai videoierakstu, vai datorprogrammu iepakojumu.

Latvijas Republikas Patērētāju tiesību aizsardzības likuma 12. panta sestā daļa nosaka, ka "patērētājs ir atbildīgs par preces kvalitātes un drošuma saglabāšanu atteikuma tiesību realizēšanas termiņā". Pārdevējs patur tiesības Pircējam atteikt izmantot atteikuma tiesības vai ieturēt kompensācijas maksu gadījumā, ja prece ir bojāta, lietošanas laikā nevērīgi izturoties pret preci vai neievērojot instrukcijas norādījumus, ja ir nozaudēts preces oriģinālais iepakojums vai ja tās iepakojums ir būtiski bojāts.

Datu apstrāde

Ievadot nepieciešamo informāciju, noformējot pasūtījumu, Pircējs apliecina, ka ir iepazinies un piekrīt, ka viņa sniegtie dati tiek izmantoti, lai Pārdevējs varētu pieņemt Pircēja pasūtījumu un veikt preču piegādi saskaņā ar normatīvo aktu prasībām. Ievadot informāciju, Pircējs piekrīt, ka tam uz norādīto e-pastu tiks izsūtīti paziņojumi, kas saistīti ar Pircēja pasūtījuma apstrādi.

Ar detalizētu informāciju par personas datu apstrādi Pircējs var iepazīties interneta veikala sadaļā Privātuma politika

Pirkumu grozs