Content of your website.

Privātuma politikā ir aprakstīts, kā SIA „BOROFFISH” izmanto un aizsargā informāciju, kuru Jūs sniedzat iegādājoties preces interneta veikalā. Kad SIA „BOROFFISH” lūdz Jums norādīt jebkādu informāciju, tā tiek izmantota, apstrādāta un uzglabāta atbilstoši šai politikai. Kļūstot par www.boroffish.eu interneta veikala Pircēju, Jūs piekrītat to datu apstrādei, ko sniedzat izmantojot Preces iegādes Pakalpojumu.   

Personas dati
Mēs drīkstam apkopot, uzglabāt un izmantot šādus personas datus: 

 • Informāciju par Jūsu datoru un interneta lapas www.boroffish.eu apmeklēšanu un izmantošanu (ieskaitot Jūsu ģeogrāfisko atrašanās vietu, interneta pārlūka tipu, ierīci kādu izmantojat lapas aplūkošanai);
 • Informāciju par jebkurām transakcijām, kuras notikušas starp Jums un SIA „BOROFFISH” (ieskaitot informāciju, kas saistīta ar pasūtījumiem);
 • Informāciju, kuru Jūs sniedzat aizpildot Pasūtījumu formu;
 • Jebkuru citu informāciju, kuru Jūs vēlaties nosūtīt SIA „BOROFFISH”.   

 SIA „BOROFFISH” var izmantot Jūsu personas datus, lai:  

 • Nodrošinātu Jums iespēju izmantot mājaslapā www.boroffish.eu pieejamos preces iegādes pakalpojumus;
 • Pārvaldītu mājaslapu www.boroffish.eu;
 • Personalizētu sniegtos pakalpojumus vai mājaslapu www.boroffish.eu;
 • Nosūtītu Jums paziņojumus, rēķinus un veiktu maksājumus;
 • Nosūtītu Jums e-pasta ziņojumus, kuriem Jūs esat pieteicies;
 • Atsauktos uz Jūsu jautājumiem vai sūdzībām par mājaslapu www.boroffish.eu.

Informācijas nodošana trešajām personām
SIA „BOROFFISH” var atklāt informāciju par Jums jebkuram SIA „BOROFFISH” darbiniekam tikai tik lielā mērā, cik tas atrunāts šajā privātuma politikā. Papildus tam mēs varam atklāt informāciju par Jums:   

 • Tik lielā mērā, cik tas atbilst normatīvajiem aktiem;
 • Saistībā ar jebkuru tiesvedības procesu;
 • Lai aizstāvētu savas likumiskās tiesības (ieskaitot informācijas nodošanu citiem, lai nepieļautu krāpnieciskas darbības).

Mēs izmantojam Google Analytics programmu, lai analizētu lapas www.boroffish.eu apmeklējumu. Izmantojot sīkdatnes, kas tiek glabātas mūsu serveros, Google Analytics apkopo statistisku un citu informāciju par lapu www.boroffish.eu. Informāciju, kas tiek apkopota saistībā ar mājaslapu www.boroffish.eu, glabā uzņēmums Google. Google privātuma politika pieejama šeit.  

Sīkdatnes

Mājaslapā www.boroffish.eu tiek izmantota sīkdatņu tehnoloģija. Šīs sīkdatnes mūs informē par to, vai esat iepriekš apmeklējis mūsu mājas lapu, vai esat jauns lietotājs un ko esat apskatījis mūsu lapā. Mūsu izmantotās sīkdatnes neuzkrāj nekādu personīgo informāciju par Jums un nepiedāvā mums iespēju ar Jums sazināties, kā arī sīkdatnes neielādē nekāda veida informāciju no Jūsu datora.    


Privāto datu aizsardzība
Visi klienta personiskie dati, apmeklējot interneta veikalu un veicot apmaksu par precēm, ir uzskatāmi par konfidenciālu informāciju, izņemot gadījumus, kad kurjeram, lai piegādātu preci, nepieciešams zināt klienta vārdu, adresi un telefona numuru, kā arī citos gadījumos, kas paredzēti likumdošanā.

Naudas atgriešana

Ja kaut kādu iemeslu dēļ iegādātā prece Jums neder (neatbilst Jūsu prasībām), Jūs varat to atgriezt 14 dienu laikā, saņemot atpakaļ 100% no nomaksātās summas (visu par preci veikto samaksu). Atteikuma vēstules veidlapu adresētu SIA „BOROFFISH” par preces atgriešanu, kurā jānorāda rēķina numurs, maksāšanas datums, summa, konta numurs uz kuru jāpārskaita nauda un preces atgriešanas iemesls, Pārdevējs nosūta Pircējam pa e-pastu pēc Pircēja pieprasījuma.

Pircēja pienākums ir 7 dienu laikā pēc atteikuma vēstules nosūtīšanas nogādāt Atgriežamo preci SIA „BOROFFISH” kafejnīcā Roņu ielā 8, Liepājā. Nauda par atgriežamo preci tiks atmaksāta uz pasūtītāja norādīto kontu 30 dienu laikā (skaitot) no preces atgriešanas brīža. Atgriežamā prece nedrīkst būt lietota un tai jābūt oriģinālā iepakojumā. Visus izdevumus, kas radīsies saistībā ar preces nosūtīšanu atpakaļ Pārdevējam, sedz Pircējs.

Pircējs nevar izmantot atteikuma tiesības, ja:

 • pasūtītās preces pēc to rakstura nevar atdot atpakaļ, vai tās ātri bojājas vai ir ātri izlietojamas;
 • pasūtītās preces ir izgatavotas tieši Pircējam pēc individuāla pasūtījuma

Latvijas Republikas Patērētāju tiesību aizsardzības likuma 12. panta sestā daļa nosaka, ka "patērētājs ir atbildīgs par preces kvalitātes un drošuma saglabāšanu atteikuma tiesību realizēšanas termiņā". Pārdevējs patur tiesības Pircējam atteikt izmantot atteikuma tiesības vai ieturēt kompensācijas maksu gadījumā, ja prece ir bojāta, lietošanas laikā nevērīgi izturoties pret preci vai neievērojot instrukcijas norādījumus, ja ir nozaudēts preces oriģinālais iepakojums vai ja tās iepakojums ir būtiski bojāts. 

Citi

Šī privātuma politika var tikt mainīta bez iepriekšēja brīdinājuma. Jaunākā privātuma politikas versija, kas ir publicēta mājaslapā www.boroffish.eu, aizstāj visas iepriekšējās privātuma politikas versijas. Ja Jums ir kādi jautājumi vai neskaidrības par www.boroffish.eu privātuma politiku, lūdzu, rakstiet uz e-pasta adresi [email protected].

Pirkumu grozs

Pirkumu grozs ir tukšs.